Stanice první pomoci - centrum záchrany

 

Ideální pro použití v závo­dech, sklado­vých prostorech, školách, laborato­řích, kancelářích …, v podstatě na každém pracovišti. Stovky menších poranění se stávají na pracovištích každý den. Stanice první pomoci jsou vhodné, když se stane závažnější nehoda, většina zranění jsou však lehčí pracovní úrazy, kde zalepení ranky hygienickou náplastí je dostačujícím řešením.

 

QuickSafe Stanice první pomoci

QuickSafe je flexibilní systém řešení první pomoci, který můžete cíleně přizpůsobit vašim potřebám. Robustní boxy jsou jen o něco větší než list papíru formátu A3 a mohou být umístěny i v místech, kde je omezený prostor.

 
 
 

QuickFix Dávkovače náplastí

S našimi QuickFix dávkovači již nemusíte shánět náplasti v lékárničce (které tam stejně nejsou) ani se nemusíte poohlížet po nůžkách (které stejně nestříhají).

Každá náplast je samostatně balená, což poskytuje skvělou hygienic­kou bezpečnost. Pouze zatáhnete a ihned máte náplast připravenou k použití, navíc se sami jednoduše ošetříte jen jednou rukou! QuickFix dávkovač je nově vyvinutá koncepce, která sestává z nástěnného dávkovače vybaveného dvěma baleními náplastí. Existují tři druhy náplastí, které se tak dají uvnitř dávkovače kombinovat v souladu s požadavky na vašem pracovišti. Pro citlivé, např. potravinářské provozy, jsou vhodné detekovatelné náplasti s vetkanými kovovými pásky k detekci v detektorech kovů.

Typy náplastí:

            voděodolné                                                        textilní                                                        detekovatelné
 SOFT NEXT - náplasti nové generace

Náplasti BEZ lepidla, BEZ latexu, měkké, jemné, elastické a samolepicí. Používají se pro ošetření drobných poranění a řezných ran. Neutrální nebo modrá barva. Hygienické, dobře viditelné a pohotové uložení náplastí v dávkovači, snadná montáž, jednoduché doplňování.

 

Stanice první pomoci - centrum záchrany

 

NOVINKA!

Nástěnná i přenosná stanice COMBI MOBILE

Nástěnná i přenosná stanice pro výplach očí a drobná ošetření a dezinfekci rukou v odolné přenosné skříňce s madlem a se zámkem.

Obsahuje: 2 vymývací láhve, sadu rychlonáplastí QuickFix, dezinfekční gel Disinfector 85 %, podušky QuickClean
Složení: 0,9 % roztok chloridu sodného (NaCl), sterilní, 4,9 % roztok pufru, sterilní
Expirace: cca 2 - 3 roky
Rozměry skříňky (v x š x h): 320 x 350 x 160 mm

Objednací číslo BRU361005

 

 

Nástěnná i přenosná stanice COMBI DUO MOBILE

Nástěnná i přenosná stanice pro výplach očí a drobná ošetření rukou v odolné skříňce s madlem a se zámkem.

Obsahuje: 2 vymývací láhve, sadu rychlonáplastí QuickFix
Složení: 0,9 % roztok chloridu sodného (NaCl), sterilní, 4,9 % roztok pufru, sterilní, v provedení DUO (pro obě oči)
Expirace: cca 2 - 3 roky
Rozměry skříňky (v x š x h): 320 x 350 x 160 mm

Objednací číslo BRU362005

 

 

Stanice první pomoci

Vynikající doplněk pro každé pracoviště, pro každý provoz.

Sestava se dvěma očními vymývačkami (200 ml sterilního roztoku pufru a 500 ml sterilního roztoku NaCl), zrcátkem, dávkovačem náplastí a desinfekčními poduškami QuickClean® v odolné prosklené hliníkové skříňce k připevnění na stěnu nebo položení na podložku. Každou část lze doplnit samostatně!

Piktogramy na obou stěnách, výrazný nápis. Připevňovací prvky přiloženy.

Objednací číslo BRU358005


_________________________________________________________________________________________________________________